Nieuws

Klik hier om deze pagina af te drukken... handig voor op de verenigingen of thuis!
Printen

Vroegste Meldingen St. Vincent 2006 Rayon 1, 2, 3 en 4

MELDINGEN ST.VINCENT 2006 SECTOR 1

AANTAL DUIVEN 16340  

Prijs

Naam

Plaats

Tijd

Snelheid

1

Janssens & Hausoul

Epen

09.55.33

1093

2

Kurvers & De Weerd

Hulsberg

10.13.00

1079

3

J.C. Baijens

Colijnsplaat

10.26.39

1059

4

Th. de Jong

Noordhoek

10.54.39

1055

5

F.J.H. Keybets

Landgraaf

10.48.41

1049

6

A. Janssen

Neerkant

11.33.11

1037

7

N. Haesen

Maastricht

10.39.34

1035

8

M. Hendricks

Neeritter

11.15.03

1034

9

J. van Deurzen

Roermond

11.28.23

1029

10

A.J.M. Vorselen

Thorn

11.25.55

1024

11

comb Cremers-Lebens

Limbricht

11.16.45

1019

12

Beset & Zn

Den Bosch

12.03.13

1017

13

Th. Degens

Heerlerheide

11.17.00

1015

14

H. Nijsten

Geulle

11.11.59

1012

15

comb L.Grosveld & Zn

Tegelen

12.07.00

1010

16

J. Heutmekers

Einighausen

11.24.00

1009

17

G. Beckers

Melick

11.48.06

1008

18

Lemmens W. & Zn.

Klimmen

11.17.00

1008

19

N. Stevelmans

Brunssum

11.28.59

1007

20

M. Klijs-Blom

Rucphen

11.30.08

1006

21

J. Jacobs

Valkenburg

11.18.00

1006

22

comb J. & B. Goessen

Gronsveld

11.08.00

1005

23

M. Hendricks

Neeritter

11.46.23

1001

24

L. Bouwels

Weert

11.49.34

1001

25

comb L.Grosveld & Zn

Tegelen

12.21.00

996

26

L. v.d. Wegen

Steenbergen

11.38.22

996

27

Chr. Musters

Hoogerheide

11.22.14

995

28

L. Verstraeten

Echt

11.50.20

994

29

Fr. Belleter

Nispen

11.34.02

992

30

Fr. Belleter

Nispen

11.34.02

992

31

comb van Iersel & Zn

Vught

12.24.01

989

32

van Wel & Zn

Bakel

12.26.09

989

33

comb Kuypers & Zn

Oeffelt

12.51.40

989

34

J.C. Verwijs

St. Philipsland

11.44.31

987

35

J.W. Mikesz

Helmond

12.27.45

984

36

L.H. Thoolen

Echt

12.01.09

984

37

Jeuken-Pluijmen

Heerlen

11.47.00

982

38

J. Theelen

Buggenum

12.20.03

981

39

Kouters, G. & Zn

Noordhoek

12.04.53

981

40

H. van Oppen

Brunssum

11.54.37

979

41

F.J.H. Keybets

Landgraaf

11.57.56

976

42

E. Bos

Gemert

12.44.48

976

43

van Wel & Zn

Bakel

12.41.30

975

44

M. van de Broek

St. Oedenrode

12.40.14

974

45

J. Slabbers

Kerkrade

11.59.36

973

46

G. Kleuskens

Horst

12.51.00

973

47

Jac Verhaar

Roosendaal

11.59.55

973

48

A. Verbiest

Hoogerheide

11.45.30

973

49

M. Kleppe

Kerkwerve

11.57.37

973

50

comb J. & B. Goessen

Gronsveld

11.40.27

972

51

C. de Ridder & Zn.

Arnemuiden

11.32.46

972

52

H. Maassen

Ubachsberg

11.54.00

972

53

P. Hermens

Geleen

11.59.00

971

54

Paulssen & Zn

Roosteren

12.11.06

971

55

P. Potappel

Stavenisse

11.52.57

971

56

Jan Driessen

Stein

11.57.20

971

57

A. Schults

Bruinisse

12.03.57

970

58

Th. Collard

Beek

11.57.25

970

59

W. van Ooijen

Rosmalen

12.53.29

970

60

W.H.M. Pelzer

Landgraaf

12.06.08

969

61

J. Engels

Kessel

12.41.00

969

62

comb Keunen & Nijsse

Sevenum

12.50.46

969

63

G. Kuipers

Gronsveld

11.43.00

969

64

Ritzen & Kolbusz

Schimmert

11.56.00

969

65

Kouters, G. & Zn

Noordhoek

12.18.00

968

66

P.C.M.J. Haans

Roggel

12.34.32

968

67

Heuts J. & Zn.

Heerlen

12.04.00

968

68

J. Verschuren

Raamsdonksveer

12.35.50

967

69

R. de Leeuw

Made

12.34.19

967

70

comb Beckers-Willems

Sittard

12.11.14

965

71

P. Wittenberg

Herpen

13.14.23

965

72

comb van Ham-Bartels

Wintelre

12.31.30

965

73

G. Renkens

Puth-Schinnen

12.07.00

965

74

D. Jongboom

Hoensbroek

12.06.00

965

75

Ph. Geerdink

Hoogerheide

11.52.47

965

MELDINGEN ST.VINCENT 2006 SECTOR 2

AANTAL DUIVEN 6506  

Prijs

Naam

Plaats

Tijd

Snelheid

1

C.J. Bakker

Rotterdam

09.59.40

1146

2

D.Nobels

Achthuizen

11.22.31

1021

3

Ad Fortuin

Strijen

11.39.51

1016

4

comb Jan en Twan Nobels

Achthuizen

11.29.23

1013

5

J.K. Ouwerkerk

Lekkerkerk

12.23.01

993

6

comb Gebr. Versendaal

Strijen

12.05.00

991

7

C. van der Velden

Zuid Beijerland

12.04.52

986

8

H.P. Verheij & Zn.

Hendrik Ido Ambacht

12.30.27

978

9

comb Gebr. Versendaal

Strijen

12.19.00

978

10

C. Vermey

Zwijndrecht

12.30.30

977

11

comb Duivenvoorden

Noordwijkerhout

13.15.28

973

12

A. Kalter

Lutjebroek

14.23.36

971

13

j. Jongejan

Middelharnis

12.15.20

971

14

J. van de Kamp

Woerden

13.13.37

970

15

C. van der Velden

Zuid Beijerland

12.23.26

969

16

J. Pepping

Egmond aan de Hoef

14.01.06

968

17

comb van der Plas

Rijnsburg

13.12.34

967

18

comb Reedijk & Jonge

Puttershoek

12.37.31

966

19

P.A. van de Marel

De Lier

12.47.11

964

20

Jaap Schlikker

Spijkerboor

14.04.06

963

21

G.J. van Zelderen

De Kwakel

13.32.13

962

22

comb Smith

Den Haag

13.01.40

961

23

C. Vos

Gouda

13.10.15

960

24

J. van Staalduinen

Kamerik

13.28.23

960

25

J. Pepping

Egmond aan de Hoef

14.11.43

959

26

K. van Dorp en Zn

Rotterdam

12.56.17

959

27

B. Koevoet

Leidschendam

13.10.47

958

28

R.J. van der Werff

Westzaan

14.02.11

958

29

Bochem & Dochter

Amsterdam Noord

14.03.25

956

30

comb de Jong

Roelofarendsveen

13.31.08

956

31

M. Tromp

Egmond Binnen

14.13.32

956

32

G. Kok

Ransdorp

14.06.09

954

33

P.J. van der Kraan

Den Haag

13.13.18

954

34

K. Lof

Amsterdam

14.04.50

954

35

W. van Zanten

Wassenaar

13.22.06

954

36

comb Ros

Lekkerkerk

13.07.16

953

37

J.J. Knetsch

Katwijk a/d Rijn

13.30.00

952

38

T. Hage

Woerden

13.33.47

952

39

JAC. Kool

Nieuwerkerk a/d IJ

13.11.22

952

40

J.C.N. Laan

Beverwijk

14.09.37

951

41

H. Widurski

Beverwijk

14.09.37

951

42

J.P. de Wolf

Enkhuizen

14.53.59

950

43

Homan P. & P.

Zwanenburg

14.02.26

949

44

B. van de Peppel

Wormer

14.17.07

948

45

C.M. Hartog

Zwijndrecht

13.02.41

948

46

Gerard Buskermolen

Volendam

14.26.39

948

47

comb W & F van Veen

Bleiswijk

13.19.43

947

48

comb Verweij-Castric

Mijdrecht

13.53.19

946

49

P. Solleveld & Dr.

Maasdijk

13.04.16

946

50

F. Eyken

Den Haag

13.21.36

945

MELDINGEN ST.VINCENT 2006 SECTOR 3

AANTAL DUIVEN 6432

Prijs

Naam

Plaats

Tijd

Snelheid

1

M van Beers

Ammerzoden

10.33.23

1116

2

Laurensen & Zn.

Beuningen

11.16.30

1100

3

J. van Straten

Utrecht

12.08.44

1041

4

J. van Kalkeren

Oosterhout

12.17.35

1036

5

De Graaf & Joffer

Lelystad

13.22.46

1017

6

J.Willems

Ewijk

12.34.48

1014

7

B. Timmer

Heesselt

12.22.17

1009

8

comb Jurriens Jr. en

Brummen

13.31.55

995

9

H. Eijerkamp en Znn.

Brummen

13.39.39

990

10

A. Rave

Aalten

13.39.31

989

11

gebr Helsdingen

Nijkerkerveen

13.24.26

988

12

B. Kotte

Albergen

14.33.20

984

13

A.G. Waanders

Voorst

13.54.14

981

14

H. Eijerkamp en Znn.

Brummen

13.55.46

975

15

comb F. & M. Pieper

Rheden

13.46.47

970

16

B. v. Holland & Zn.

Ede

13.35.43

970

17

C. van Haarlem

Terborg

13.53.55

968

18

W.D. van Tuil

Tiel

13.18.23

966

19

comb W.H. Murk & Zn.

IJsselstein

13.17.50

966

20

Andre Holleman

Tienhoven

13.08.36

964

21

B. Kooyman

Vianen

13.16.34

964

22

Chr. Morren

Oosterwolde

14.33.14

964

23

M.C. Roelofse -Van O

Dodewaard

13.31.02

963

24

H.C.M. Lukkassen

Westervoort

13.48.11

961

25

comb F. & M. Pieper

Rheden

13.58.45

960

26

H.A.H. van Driel

Arkel

13.06.35

960

27

gebr Lowik

Almelo

14.58.52

959

28

Andre Holleman

Tienhoven

13.19.51

954

29

G.J. van Houten

IJsselstein

13.30.10

954

30

S. Huisman Jr.

Baarn

13.58.35

954

31

gebr Lowik

Almelo

15.06.38

953

32

J. van Kalkeren

Oosterhout

13.46.50

953

33

Martin Mulderij

Vianen

13.29.54

952

34

Chr. Morren

Oosterwolde

14.49.01

951

35

H. Wolfsen

Soest

13.58.09

950

36

F. Bosman

Elburg

14.48.00

948

37

R. van Engelen

Odijk

13.46.48

948

38

P.Guelen

Wijchen

13.41.27

948

39

G. van 't Goor

't Harde

14.46.18

948

40

B.G. Prasing

Lelystad

14.42.33

948

41

comb van den Berg

Utrecht

13.45.00

948

42

A. Heijne

Apeldoorn

14.33.11

945

43

D. van Leeuwen

IJsselstein

13.41.15

945

44

Th. Koenen

Nijmegen

13.52.00

944

45

G.J. van Putten

Putten

14.26.13

944

46

G.J. van Vilsteren

Zwolle

15.10.34

944

47

A. de Bruin

Nederhorst den Ber

14.06.50

943

48

Hauser & Krijgsman

Gorinchem

13.20.44

943

49

J. van de Sluis

Kockengen

13.55.17

942

50

M. Theebe

Hilversum

14.08.01

942

 

MELDINGEN ST.VINCENT 2006 SECTOR 4

AANTAL DUIVEN 1381

 

Prijs

Naam

Plaats

Tijd

Snelheid

1

D. van de Berg en Zn

Tuk

14.34.11

997

2

W. Baarsen

Urk

14.17.51

985

3

K. Kiekebelt

Drijber

15.13.07

977

4

Auke Smid

Zwaagwesteinde

15.40.22

977

5

D. Adema

Sneek

15.12.31

971

6

M. Schuurmans

Zwartemeer

15.35.46

968

7

J. Jellema

Steggerda

15.18.59

963

8

W. Wittebol

Oosterwolde

15.41.42

963

9

J. Jellema

Steggerda

15.19.47

963

10

D. van de Berg en Zn

Tuk

15.18.17

961

11

R. Scholtens

Veendam

16.19.37

958

12

A. Schippers

Hindeloopen

15.14.55

955

13

J. Jellema

Steggerda

15.30.55

954

14

G. Epema

Zwaagwesteinde

16.11.35

953

15

E. Antonides

Sappemeer

16.40.30

946

16

K. Woord

Urk

15.06.19

945

17

K. de Vreeze

Bakhuizen

15.23.45

944

18

G. Epema

Zwaagwesteinde

16.24.01

944

19

comb Arends

Oude Pekela

16.44.57

943

20

J. Buwalda

Nijemirdum

15.27.27

943

21

gebr Limburg

Zuidveen

15.44.42

938

22

Jan Broersma

Roodeschool

17.15.12

938

23

Comb. A. Lok en Zn.

Hollandscheveld

15.54.55

938

24

J. Jellema

Steggerda

15.55.26

935

25

H.K. Postma

Eenrum

17.04.53

933

26

K. Woord

Urk

15.23.48

931

27

R.J. Oldenkamp

Assen

16.38.46

928

28

K. Kiekebelt

Drijber

16.22.40

924

29

Eddy Bloemen

Staphorst

15.58.38

923

30

Wit & Maring

Uithuizen

17.33.09

922

31

Rieks Lonsain

Staphorst

15.58.56

921

32

Jaap Mazee & Zoon

Ens

15.42.21

921

33

comb K.Kloetstra & Z

Veenwouden

16.52.36

920

34

Dick Vogelzang

Staphorst

16.03.16

918

35

A.G. Dijkstra

Oudwoude

17.08.01

916

36

H. Helbig

Groningen

17.20.20

915

37

A. Heidstra

Rottevalle

16.56.43

914

38

A.G. Dijkstra

Oudwoude

17.12.20

913

39

J.S. Outhuyse

Harlingen

16.37.34

912

40

Jac. Buter

Oude Pekela

17.29.30

911

 

Terug naar Nieuws
Terug naar Duiven.net

Een site van ADVIDU, Utrecht